Új jelszó kérése
  • Papír, karton, scrapbook [95]
  • Modellező anyag, gyurma [206]
  • Stencil [156]
  • Tintapárna, pecsételő [106]
  • Ékszer alap [14]
  • Kreatív gyerekeknek [17]
  • Csillámtetoválás, testfestés [21]
  • Kreatív eszköz, szerszám [81]
  • Dekoráció [108]
Kreatív hobby hírlevél
Ötlettár
Alkalom
Technika
Facebook Kreativpartner
Házhozszállítás - akár ingyen

postázva

Kreatív hobby újdonságok
TOP termékeink
Partnereink
Fizetési megoldás
Tanúsítvány
SSL Certificate

Munkatársat keresünk

Köszönjük a rengeteg pályázatot, önéletrajzot!

LEZÁRTUK A JELENTKEZÉST

Január 19.-én pénteken megpróbálunk minden kedves jelentkezőnek visszajelezni.

Köszönettel:

Birkásné Kriszti

A Kreativpartner webáruház  és hobby bolt munkatársat keres alábbi munkakörbe:

Webáruház ügyintéző

Rövidesen jóval nagyobb boltba költözünk, bővülünk, így növekvő kis csapatunkba keresünk főállású, 4 órás munkatársat, webáruház ügyintéző munkakörbe, Dunakeszi munkavégzési hellyel.

Leendő munkatársunk feladatai:

- Webáruházba beérkező rendelések összeálltása, csomagolása.

- Webáruház adminisztrációs felületének kezelése.

- Vásárlói kapcsolattartás telefonon, írásban.

- Bolti vásárlók időszaki kiszolgálása.

- Esetenként árubeszerzés céges gépjárművel.

Ideális jelöltünk:

- Alapszinten ismeri a kreatív hobby technikákat és alapanyagokat.

- Alapszinten ismeri és kezeli a számítógépes alkalmazásokat. (Word, FB, Google)

- Pontos, preciz, megbízható, pörgős, vidám:)

- Rendelkezik jogosítvánnyal, autó vezetői tapasztalattal.

Az állás úgy gondoljuk ideális Neked, ha szeretnél sok időt tölteni családoddal, gyermekeiddel, de mellette dolgoznál is.

A munkakör fő jellemzői amit kínálunk:

- 4 órás, főállású munkaviszony.

- Fix és esetenként túlóra bérezés.

- A 2. évtől 13. havi fizetés.

- Jó kis családias munkahely.

Ha érdeklődsz az álláslehetőség iránt, kérjük, fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével és munkakezdésed lehetséges dátumával, illetve elérhetőségeid feltüntetésével (email, telefon) alábbi email címekre küld el.

krisztinabb@gmail.com

info@kreativpartner.hu

Az Önéletrajzokat 2018. január. 17-ig fogadjuk és január 19.-én visszajelzünk a személyes interjúval kapcsolatban.

Köszönjük, hogy érdeklődsz az álláslehetőség iránt,

kriszti

Kreativpartner hobby bolt és webáruház (Dunakeszi, Fő u. 113)

+36-70-516-1589 (H-P:10-18; SZ:10-13)

álláshirdetés

Webáruház készítés